Rüyada zahmet çekmek, zahmet

Rüyada zahmet çektiğini görmek, mutluluk ve rahatlık içinde bulunduğuna delalet eder. Abdulgani Nablüsi'ye göre, rüyada zahmet ve mesakkat çekmek iş hayatinda haksiz kazanç elde etmege ve haram mal edinmege isarettir. Bir rivayete göre,

 rüyada zahmet çektigini görmek, kaçinilmasi gerekli isleri yaptigina yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada zahmet çekmek, rahatliga isarettir. Rüyada zahmet çekmek memuriyetinde hile yapmaya, haksiz ve batil yollu insanlarin mallarim yemeye isarettir. Bu tabir, rüya sahibi zengin oldugu takdirdedir. Eger rüya sahibi fakir olursa rüya sahibinin perhiz yapmasina ve rahatliga isarettir. Bazen de rüyada zahmet çekmek kaçinilmasi gereken seyleri yapmaya işarettir.

Bkz:
zahmet

Rüyanızda gördüğünüz rüyada zahmet çekmek, zahmet görmek tabirini okudunuz. zahmet çekmek, zahmet ile ilgili diğer yorum ve tabirlere bakmak için Rüya Tabirleri sayfamıza yada Rüya Tabirleri Sözlüğümüzde Z harfi ile başlayan Rüya Tabirleri bölümümüzden rüyanızla ilgili benzer rüyalara bakabilirsiniz. zahmet çekmek, zahmet rüyanız hayılara vesile olsun.

Yorumlar

Rüyada zahmet çekmek, zahmet görmekle ilgili yorumunuz yada sorunuz varsa bu bölümden gönderebilirsiniz. Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayımlanmaktadır.

Gönder

En son yorumlar

Mine
Rüyamda kaynanam benim iç giyimi...
Mahmut
saç ve tülbent gömmek
Nuriye
Mutvak dolabı gördüm evimde yok
Nuriye
Evimde mutvak gördüm evinde mutv...
Fatmagül
Rüyamda kurşun çokatılıyordu hat...

Takip Edin

"Rüyaları gerçekleştirmenin en kısa yolu uyanmaktır"

Ralph Waldo Emerson Yazar