Rüyada asansör görmek, kalabalık asansör, asansörle yukarı çıkmak, asansörle aşağı inmek, yüksek biryere asansörle çıkmak

Rahatlığa ve Size maddi yükü olan kimseden kurtulmaya işarettir.

Rahatlığa ve Size maddi yükü olan kimseden kurtulmaya işarettir

Rüyada asansöre binmek başarının işaretidir. İş hayatınızda yükseleceğinizi gösterir. Asansörden inmek ise başarısızlığın ve şanssızlığın işaretidir.

Asansör büyük, ferah, aynalı ise kısa sürecek bir heyecandır. Asansör dar, loş ise telaşlanıp, kuruntuya düşebilir.

Asansör kalabalıksa sıkıntıdır. Asansör yukarıya çıkıyorsa iyidir. Asansör aşağıya iniyorsa mevki kaybı ya da başarısızlığa işarettir.

Yüksek bir yere asansörle çikmak, isinizde yükselmekle yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada asansör gören kimsenin pek yakinda kendisine maddi yönden yük olan bir kimsenin külfetinden kurtulacagina isaret eder.

Rüyada asansör görmek, size maddi yönden külfet olan birinden yakında kurtularak rahatlayacağınıza işarettir.

Bkz:
yüksekYüksekYukarıasansörle yukarı

Rüyanızda gördüğünüz rüyada asansör görmek, kalabalık asansör, asansörle yukarı çıkmak, asansörle aşağı inmek, yüksek biryere asansörle çıkmak görmek tabirini okudunuz. asansör görmek, kalabalık asansör, asansörle yukarı çıkmak, asansörle aşağı inmek, yüksek biryere asansörle çıkmak ile ilgili diğer yorum ve tabirlere bakmak için Rüya Tabirleri sayfamıza yada Rüya Tabirleri Sözlüğümüzde A harfi ile başlayan Rüya Tabirleri bölümümüzden rüyanızla ilgili benzer rüyalara bakabilirsiniz. asansör görmek, kalabalık asansör, asansörle yukarı çıkmak, asansörle aşağı inmek, yüksek biryere asansörle çıkmak rüyanız hayılara vesile olsun.

Yorumlar

Rüyada asansör görmek, kalabalık asansör, asansörle yukarı çıkmak, asansörle aşağı inmek, yüksek biryere asansörle çıkmak görmekle ilgili yorumunuz yada sorunuz varsa bu bölümden gönderebilirsiniz. Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayımlanmaktadır.

Gönder

En son yorumlar

Mine
Rüyamda kaynanam benim iç giyimi...
Mahmut
saç ve tülbent gömmek
Nuriye
Mutvak dolabı gördüm evimde yok
Nuriye
Evimde mutvak gördüm evinde mutv...
Fatmagül
Rüyamda kurşun çokatılıyordu hat...

Takip Edin

"Şampiyonluğu rüyanda bile görüyorsan uyan ve hemen özür dile"

Muhammed Ali Boksör