Rüyada yüzük, yüzük takmak, fil dişinden yahut kemikten yüzük görmek

Eşe, cariyeye, çocuğa, velayete, ev veya araba satın almaya; Yüzük taşının düşmesi çocuğunun ölmesine ya da malından bir şey baybetmeye, Altın yüzük kadın için süs ve güzelliğe, sevgi ve itibara, erkek için zillet ve meskenete (hor ve hakir olmaya), Demiir yüzük zorluk ve çitinlikiten sonra hayra nail olmaya, Fil dişinden yahut kemikten yüzük kadın için iyilik ve hayra, Gümüş yüzük erkek için mülk ve saltanata, Yüzük bulmak evlenmeye, çocuğu olmasına, işlemeli yüzük bulmak - ev, hanım, binit (hayvan veya otomobil)

... cariye gibi, daha jnce sahip olmadığı şeylere nail olmaya, Yüzük kaşının sallanması ögrev ve yetikilerinin alınmasına, Dar yüzük zorluğu olan şeye malik olmaya, emanet yüzük devamlı olmayan bir şeye sahip olmaya delalet eder.

Rüyada yüzük görmek, iyiye işarettir. Yüzük takmak, yeni bir işe atılıp çok para kazanmaya yorumlanır. Nikah yüzüğü takmak güzel ve mutlu bir evlilik yapmak demektir.

Rüyada yüzük görmek, iyiye işarettir. Yüzük takmak, yeni bir işe atılıp çok para kazanmaya yorumlanır. Nikah yüzüğü takmak güzel ve mutlu bir evlilik yapmak demektir.

Rüyada yüzük takmak, yeni ve başarılı iş sözleşmesi anlamındadır. Evlilik yüzüğü çok anlayışlı ve sevecen bir kişiyle karşılaşacağınız anlamına gelir.

Bekar biri için evlilik işaretidir.Evli kimseler için işte başarı ve bol paradır. Yüzük rüyaları yüzüğün yapıldığı maddeye ve yüzüğün şekline göre de yorumlanır.

Yüzük takmak, yeni bir iş sözleşmesi ve başarıların habercisidir. Evlilik yüzüğü takmak ise çok anlayışlı ve sevecen bir kişiyle evlenmek demektir. Çirkin ve soluk renkli bir yüzük, mutsuzluk getirir.

Bkz:
yüzükfilYüzükKemiktenKemikten yüzükKemikten yüzük görmek

Rüyanızda gördüğünüz rüyada yüzük, yüzük takmak, fil dişinden yahut kemikten yüzük görmek görmek tabirini okudunuz. yüzük, yüzük takmak, fil dişinden yahut kemikten yüzük görmek ile ilgili diğer yorum ve tabirlere bakmak için Rüya Tabirleri sayfamıza yada Rüya Tabirleri Sözlüğümüzde Z harfi ile başlayan Rüya Tabirleri bölümümüzden rüyanızla ilgili benzer rüyalara bakabilirsiniz. yüzük, yüzük takmak, fil dişinden yahut kemikten yüzük görmek rüyanız hayılara vesile olsun.

Yorumlar

Rüyada yüzük, yüzük takmak, fil dişinden yahut kemikten yüzük görmek görmekle ilgili yorumunuz yada sorunuz varsa bu bölümden gönderebilirsiniz. Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayımlanmaktadır.

Gönder
Zafer
Rüyada fil modeli yuzuk takmak nedir
mavran61
İyi günler,\r\n\r\nRüyamda, gercekte tanidigim ve benimlede ilgilendigini sandigim biri rüyamda bana tek taşlı ve beyaz taşlı çok guzel bir yüzüğü yüzük parmağıma takiyor ve tam paröağıma uyuyor, bende bir sey demiyorum ve çok memnun oluyorum ve oda birşey demeyip taktiğim için çok mutlu oluyor...\r\nYorumlarsanız sevinirim...
zeynep
hayırlı akşamlar ben dün gece rüyamda elmas yüzük görüyorum arabanın içinde alıp saklıyorum rüyamda eger yorumlarsanız çok sevinirim
barbie
İyi günler,ben rüyamda sevdiğim kişinin bana demirden bir yüzüğü enküçük parmağıma taktığını görüyorum.ve takarken bana bu sana ondört şubat hediyem olsun k.bkma veremedim hediyeni aynı zmaanda üniversitenin sembolü olsun diyo yani söz veya nişanla ilgili bi yüzük değil.hatta ben onun suratını göremiyorum baktığımda ama karşımdakinin o olduğunu biliyorum.sizce neye işaret yorumlarsanız sevinirim.şimdiden teşekkür ederim.
samuray
hayırlı günler ben dün gece rüyamda yüzüğümü kaybettim.elimde olan yüzük rüyamda kayıptı eger yorumlarsanız sevinirim.
maksimilyano
İyi günler rüyamda ölü bir kişiden altın yüzük aldım sizce yorumu nedir beni aydınlatırsanız sevinirim.mm
winntepooh
merhaba.... bende rüyamda erkek arkadasımla gizlice evlenıyordum ve arkadaslarıma yüzüğümü gösteriyordum büyük ve tek taslı altın bı yuzuktu :)
kızım için
rüyamda önce sağ elimin yüzük parmağında iki tane çok güzel yüzük yaktğimi pırlanta taşlarla süslü parıl parıl parlayan yüzüklerdi\r\nsonra o yüzüklerden birini yine sağ elin işaret parmağına taktım güzelliğine bakmaktan doyamıyordum \r\nve yüzüklerin ikisini de çıkarıp sol elimin yüzük parmağıan taktım ve içimden dedim ki ya yanlış anlarsa eşim (biz eşimden ayrıyı yaşıyoruz boşanma kararı aldı kendısı ama henüz olmadı) yüzükleri diyorum onu hala beklediğimi düşünürse falan dıyorum yok anlamaz be de deyıp tesellı verıyorum kendıme \r\nne olabılır bunun anlamı çok merak ettim
hilal
bende rüyamda yüzük gördüm sevdiyim parmagma takti sevdiymin elinde üc tane vardi önce kiz kardesine sectirdi sonrada bana hata bana taktigi yüzüyün taslari yesildi ne anlama gelyior merak ediyorum TAM SEVINYIORDUMKU SAATIM CALDI HEHEHEHEHEH:)))))
BADEM
Ben rüyamda misafirliğe gitmişim, orada masada oturuyorum,yaklaşık 50 adet zeytin yemişim tabağımda da çekirdeklerini görüyorum, çok utanıyorum, eşimin tabağında ise sadece 10 tane felan çekirdek var, sonra eşim benim parmağıma kocaman taşlı bir pırlanta yüzük ve alyans takıyo, yorumlarsanız sevinirim.\r\nteşekkürler.
elvan
rüyamda bir türbede dua ederken yarım muz yedim
pelin
iyi günler rüyamda komsumuz yaslı bı dede ben hadıye altın yüzük verdi biri tek taş biri saatli yüzüktü yorumunuzu bekliyorum simdıden tesekkur ederım
bariş iğne
yuzuğüm arabaustuntenkectı ıkıyeayrıtı yorumlarsanız sevınırım\r\n
aynur
ruyata ölüyü üzkün körmek yorumlarsanız sevinırım
mavis5889
bende eski sevgilimle olan eski yüzüğü parmapğıma taktım acaba anlamı ne yardımcı olursanız sevinirim...
EVREM_91
rüyamada tanıdığım ve hoslandığım biri bana gümüş alyanas takmıstı
gamze
rüyamda sınıfta pek muhabbetim olmayan bir arkadşım bana su şişesinin içinde taşı uğurböceği olan bir yüzük hediye etti.Aslında yanında bir yüzük daha vardı ama ben uğurböcekli yüzüğü parmağıma taktım,yorumlarsanız çok sevinirim.
nilay
bende rüyamda sol parmağımda tek taş yüzük gördüm ve parmağıma yüzük bol geliyomuş parmağımda dönüyodu ama ben o yüzüğü ne zaman parmağıma taktım o yüzük parmağıma nasıl girdi bilmiyorum yorumunuzu bekliyorum
hamdi
ben rüyamda sevdiğim kızın kolunda bilezik ve parmağında yüzük gördüm ne analmı var çıkartamadım açıklaması var\r\n
yesil
teklif aldıgım ve benimle yakından ilgilenen kişi rüyamda bana evlenme teklif ediyor ve bi yüzük takıyo parmagıma mavi ve beyaz taşlı parıl parıl parlayan...sonra bi evde de nişanlandıgımızı görüyorum ve o zamanda o yüzüğün aynısının fakat beyaz taşlısını taktıgını görüyorum ve bide tektaş yüzük takıyo..mavi ve beyaz taşlı yüzüğü sol yüzük parmagıma diğer ikisinide sağ yüzük parmağıma takıyorum...ne anlama geliyo acaba..?
ben ruyamda nişanlanıyodum ama nişanlım yoktu ve snnem alıyodu ve takıyou bana pmşumuzun annesinin takmasını istiyordum yorumlarmısınız lütfen
ozlem.hayal
aslında benim rüyam çok uzun ve karışık ama hiçbirşey hatırlayamıyorum.Hatırladığım tek şey birisinin bana tek taş altın bi yüzük vermesi yüzüğü parmağıma taktım.çokta mutluydum ama yüzüğü bana veren kişiyide hatırlamıyorum.ve kendi kendime bana sorduklarında yüzüğü kim verdi diye ne cevap vercem diye düşünüyodum hatırladığım tek şey bunlar.eğer yorumlarsanız çok memnun olurum. şimdiden teşekkürler
kardelen
ben ruyamda tek taslı yuzugumu gordum\r\ntasın terrafındakı demırler acılmıstı bıraz yuzugum solgundu baslanmıs gıbıydı
deryam
merhaba benderya dun aksam bır ruya gordun elımdeki alyansım parcalandıgını gordum ve kaynak yaptırdıgımı ama tutmadıgını sabah kardesıme soyledım oda aynı annemın elındekı butun altın yuksuklerın patcalandıgını gormus bana sızden rıcan bunu yorumlarsanız cok sevınırım şimdiden tesekkurler ilginiz için
mutlu
eski sevgilimle yeşillikler çiçekler içinde el ele dolaşırken görüyorum yorumlarsanız sevinirim
merd
bayan arkadaşım o evli bende evliyim rüyasında benim bayan arkadaşımın parmakların agümüş yüzük taktığımı görmüş yorumlarsanız sevinirim
masks
meraba, ben dün gece rüyamda; \"Geceydi, benden yaşça büyükve bekar bir arkadaşımın parmağında çok güzel, parlayan,taşlı,beyaz bir yüzük gördüm(ben evli ve bir çocukluyum). o yüzüğü bana verdi ve ben taktım sabah uyandığımda onun evindeydik işe giderken ocakta yemek bırakmıştı,bende arkasıdan çıktım evden,durağa yetişmek için, parmağımdaki yüzük ondaki gibi parlamıyordu ve solgun,lekeli, beyaz teneke gibi olmuştu, işe götüren otobüse yetiştik ve orada eşimde vardı durakta,otobüse binerken uyandım.\"bunu yorumlarsanız çok sevinirim, iyi günler, sevgiler.
tiroj
ben rüyamda ailemle birlikte gezmeye diye çıkıyoruz istanbula kadar geliyoruz.Bir an araba duruyor ve iniyoruz.Babam işm var diye gidiyor.Annemle kalıyoruz.Annemin bir arkadaşı (x teyze) annemi arıyor ve bir şeyler anlatıyor.Ardından annemle yanlız kalıyoruz tanıdıklarımızdan kimseye ulaşamıyoruz.Telefon kartı ile aradığımız kişilere ulaşamıyoruz.Ardından annem cep telefonu ıle aramak için sakin bir yere gidiyoruz. ardından tipini begenmediğim bir adam geliyor.Adam gelirken ben anneme hadi kalk adam geliyor gidelim diyorum (hem adamın tipini begenmediğim hem de gizli bir iş yaptığımızı sandığım için gidelim diyorum). ardından biz giderken adam bir şeyler diyor adama vuruyorum kaçmak için o arada babam gelip annemi alıp gidiyor ben o arada adamla uğraşıyorum adamla kavga ediyorum adam benim sağ yanağımın alt tarafını tırnak makası ıle çiziyor 2 veya 3 kere. ardından adama son bir darbe indirip kaçıyorum.kaçmayı başardıktan 1 -2 sanıye sonra annemle babamı kaçarken gördüğüm anda sanki arkamdan daha yeniki adam beni sanki tutuyor gitmemi engelliyor gibi oluyor ve o anda baba yardım edin diyorum ama babam beni dumuyor sanki. ardından adam yaklaşıyor ve beni tutuyor ben o anda bir sirkeleniyorum sirkelenirken elimde arabanın anahtarı olduğunu farkediyorum sirkelenirkende kurtuluyorum. o yavaşlamam biraz daha gidiyor az daha hızlanıyorum ardından elimde maydanoz oldugunu farkediyorum (annemle baba bu arada benden bayağı uzaklaştı tabi)elimde maydanozla koşarken peşime çok kötü belalı 15- 16 yaşında (sanki elimdeki esrarmış gibi onu almak ve beni yakalamak isteyen) çocuklar takılıyor benımle koşuyorlar.benim bu arada koşmak biraz daha hızlanıyor ve çocuklar benden hızlı koşuyor ama bir türlü yakalayamıyorlar.koşarken maydanozu polise götürmeye kararveriyorum koşuyorum.koşarken pazara geçiyorum tabi pazarda bir sürü insan hepside beni destekliyor ama yardım etmiyorlar.ardından pazarda olduğum için çok çevik hareketler ile atlatmaya çalışıyorum.az da olsa atlatıyorum.ardından bu beni kovalayan oğlanların sevgilileri mi nedir bu kızlar beni göstererek işte orada hadi yakalayın gibisinden sözler söylüyorlar.Ama ben kaçıyorum ve bir binaya giriyorum bu bina dışdan bakıldığında hiç de polis binası gibi değil ama maydanozu buraya teslim edince kovalamaca bitiyor.ardından adam görüşecez gibisinden el işaretleri yapıyor. ben bunların işini bir kez daha bozuyorum. ardından tamam diyorum bunlar bana iyice gıcık kaptı bunlar benı kesin döverler yada kötü bir şeyler yaparlar diyorum çare aramaya başlıyorum. ve buluyorum kendime intihar süsü vermek istiyorum mektup yazıyorum intihar mektubu tam intihar süsünü verecekken bunun rüya olduğunu anlıyor uyanıyorum.bu intihar süsünüde o polis binası görünümlü yerde verecektim tabi.\r\n\r\nyorumlarınızı bekliyorum şuan saat 04:50 gece etkisi altında kaldığım için bunu hemen yazdım
tiroj
ben rüyamda ailemle birlikte gezmeye diye çıkıyoruz istanbula kadar geliyoruz.Bir an araba duruyor ve iniyoruz.Babam işm var diye gidiyor.Annemle kalıyoruz.Annemin bir arkadaşı (x teyze) annemi arıyor ve bir şeyler anlatıyor.Ardından annemle yanlız kalıyoruz tanıdıklarımızdan kimseye ulaşamıyoruz.Telefon kartı ile aradığımız kişilere ulaşamıyoruz.Ardından annem cep telefonu ıle aramak için sakin bir yere gidiyoruz. ardından tipini begenmediğim bir adam geliyor.Adam gelirken ben anneme hadi kalk adam geliyor gidelim diyorum (hem adamın tipini begenmediğim hem de gizli bir iş yaptığımızı sandığım için gidelim diyorum). ardından biz giderken adam bir şeyler diyor adama vuruyorum kaçmak için o arada babam gelip annemi alıp gidiyor ben o arada adamla uğraşıyorum adamla kavga ediyorum adam benim sağ yanağımın alt tarafını tırnak makası ıle çiziyor 2 veya 3 kere. ardından adama son bir darbe indirip kaçıyorum.kaçmayı başardıktan 1 -2 sanıye sonra annemle babamı kaçarken gördüğüm anda sanki arkamdan daha yeniki adam beni sanki tutuyor gitmemi engelliyor gibi oluyor ve o anda baba yardım edin diyorum ama babam beni dumuyor sanki. ardından adam yaklaşıyor ve beni tutuyor ben o anda bir sirkeleniyorum sirkelenirken elimde arabanın anahtarı olduğunu farkediyorum sirkelenirkende kurtuluyorum. o yavaşlamam biraz daha gidiyor az daha hızlanıyorum ardından elimde maydanoz oldugunu farkediyorum (annemle baba bu arada benden bayağı uzaklaştı tabi)elimde maydanozla koşarken peşime çok kötü belalı 15- 16 yaşında (sanki elimdeki esrarmış gibi onu almak ve beni yakalamak isteyen) çocuklar takılıyor benımle koşuyorlar.benim bu arada koşmak biraz daha hızlanıyor ve çocuklar benden hızlı koşuyor ama bir türlü yakalayamıyorlar.koşarken maydanozu polise götürmeye kararveriyorum koşuyorum.koşarken pazara geçiyorum tabi pazarda bir sürü insan hepside beni destekliyor ama yardım etmiyorlar.ardından pazarda olduğum için çok çevik hareketler ile atlatmaya çalışıyorum.az da olsa atlatıyorum.ardından bu beni kovalayan oğlanların sevgilileri mi nedir bu kızlar beni göstererek işte orada hadi yakalayın gibisinden sözler söylüyorlar.Ama ben kaçıyorum ve bir binaya giriyorum bu bina dışdan bakıldığında hiç de polis binası gibi değil ama maydanozu buraya teslim edince kovalamaca bitiyor.ardından adam görüşecez gibisinden el işaretleri yapıyor. ben bunların işini bir kez daha bozuyorum. ardından tamam diyorum bunlar bana iyice gıcık kaptı bunlar benı kesin döverler yada kötü bir şeyler yaparlar diyorum çare aramaya başlıyorum. ve buluyorum kendime intihar süsü vermek istiyorum mektup yazıyorum intihar mektubu tam intihar süsünü verecekken bunun rüya olduğunu anlıyor uyanıyorum.bu intihar süsünüde o polis binası görünümlü yerde verecektim tabi.\r\n\r\nyorumlarınızı bekliyorum şuan saat 04:50 gece etkisi altında kaldığım için bunu hemen yazdım
durmus
ben dü\r\nn gece sevdğim kzı ailemle tanıstırdığımı gordüm sontr yüzük faln vardı parmağımızda sizce bunun anlamı ne olabilir
esin
rüyamda biri bağım olmayan iş arkadaşımdan bana altın bir yüzük taktığını gördüm.Yorumunu sizden ricayla istiyorum
narinmarin
rüyamda 2 ay önce ilişkimiz biten sevgilimle aynı ewdeyiz üstümde gecelik var yanımda eniştemi annemi görüyorum oda yatakta uyuyo sonra kalkıp yanıma geliyo ve hiç bişey söylemeden birlikteyken bana hediye ettiği yüzüğü gözümün içine bakarak yine takıyo ne anlama geliyo rüyam yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler\r\n
serap
rüyamda parmağımda 2 tane altın yüzük vardı.biri söz yüzüğüydü biri nikah yüzüğüydü.bunuda yorularsaız sevinirim :D\r\n
merve
ben rüyamda yüzük taktığımı gördüm ve başka bir eve gittiğimi gördüm

En son yorumlar

Mine
Rüyamda kaynanam benim iç giyimi...
Mahmut
saç ve tülbent gömmek
Nuriye
Mutvak dolabı gördüm evimde yok
Nuriye
Evimde mutvak gördüm evinde mutv...
Fatmagül
Rüyamda kurşun çokatılıyordu hat...

Takip Edin

"Şampiyonluğu rüyanda bile görüyorsan uyan ve hemen özür dile"

Muhammed Ali Boksör