Rüyada zağferan (bir çeşit ot ) görmek , ot satın almak havan da ot ezmek

Rüyada zağferan otu görmek, mal ve övgü ile tabir olunur. Yanında zağferan olduğunu görmek, halk tarafindan begenildigine ve övüldügüne isarettir. Zagferan ile yemek

pisirmek hastaliga delalet eder. Elbisesi ve vücudu üzerinde zagferan bulasmis oldugunu gören hasta olur. Bazi tabircilere göre, zagferan satin aldigini veya birinin ona verdigini gören, zengin bir kadin tarafindan sevilir ve onunla evlenir. Yüklerle zagferani oldugunu gören, mala ve çok paraya nail olur. Havanda zagferan dövdügünü gören, bir kadinla iliskide bulunur.

Bkz:
birhavanBirOt

Rüyanızda gördüğünüz rüyada zağferan (bir çeşit ot ) görmek , ot satın almak havan da ot ezmek görmek tabirini okudunuz. zağferan (bir çeşit ot ) görmek , ot satın almak havan da ot ezmek ile ilgili diğer yorum ve tabirlere bakmak için Rüya Tabirleri sayfamıza yada Rüya Tabirleri Sözlüğümüzde Z harfi ile başlayan Rüya Tabirleri bölümümüzden rüyanızla ilgili benzer rüyalara bakabilirsiniz. zağferan (bir çeşit ot ) görmek , ot satın almak havan da ot ezmek rüyanız hayılara vesile olsun.

Yorumlar

Rüyada zağferan (bir çeşit ot ) görmek , ot satın almak havan da ot ezmek görmekle ilgili yorumunuz yada sorunuz varsa bu bölümden gönderebilirsiniz. Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayımlanmaktadır.

Gönder

En son yorumlar

Mine
Rüyamda kaynanam benim iç giyimi...
Mahmut
saç ve tülbent gömmek
Nuriye
Mutvak dolabı gördüm evimde yok
Nuriye
Evimde mutvak gördüm evinde mutv...
Fatmagül
Rüyamda kurşun çokatılıyordu hat...

Takip Edin

"Şampiyonluğu rüyanda bile görüyorsan uyan ve hemen özür dile"

Muhammed Ali Boksör