Rüyada zabıta , zabıta memuru , devlet memuru oldugunu görmek

Rüyada zabıta görmek, hangi şekilde olursa olsun, basinizin bir hususta derde girecegine delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada zabita memurunu görmek,

herkesin kurtulusa ermesine işarettir. Bazen bu rüya asçida, et ve yagda nefret edilecek ve sihhata zararlı olacak hallerin vaki olmasina kötü ve yasaklanmiş şeyleri ifsa etmeye veya eksik ölçüp-tartmaya isarettir. Rüyada belediye memuru oldugunu gören kimseye, bir bela ve afet erisir. Ve bunun ecir, sevap ve mükafati da Allah (C.C.)'a aittir.

Bkz:
memuruzabıtadevletDevlet

Rüyanızda gördüğünüz rüyada zabıta , zabıta memuru , devlet memuru oldugunu görmek görmek tabirini okudunuz. zabıta , zabıta memuru , devlet memuru oldugunu görmek ile ilgili diğer yorum ve tabirlere bakmak için Rüya Tabirleri sayfamıza yada Rüya Tabirleri Sözlüğümüzde Z harfi ile başlayan Rüya Tabirleri bölümümüzden rüyanızla ilgili benzer rüyalara bakabilirsiniz. zabıta , zabıta memuru , devlet memuru oldugunu görmek rüyanız hayılara vesile olsun.

Yorumlar

Rüyada zabıta , zabıta memuru , devlet memuru oldugunu görmek görmekle ilgili yorumunuz yada sorunuz varsa bu bölümden gönderebilirsiniz. Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayımlanmaktadır.

Gönder

En son yorumlar

Mine
Rüyamda kaynanam benim iç giyimi...
Mahmut
saç ve tülbent gömmek
Nuriye
Mutvak dolabı gördüm evimde yok
Nuriye
Evimde mutvak gördüm evinde mutv...
Fatmagül
Rüyamda kurşun çokatılıyordu hat...

Takip Edin

"Hiç gerçek olduğundan emin olduğun bir rüya gördün mü?
Ya bu rüyadan hiç uyanamasaydın o zaman gerçek dünya ile rüya arasındaki farkı nasıl ayırt ederdin?"

Morpheus Matrix Filminden