Rüyada mühür yüzük ,mücevher yüzük

Rüyada görülen mühür, emin olmak, eş ve çocuktur. Hanımı hamile olan bir kimse rüyada altından bir mühür görse, erkek bir çocuğu olur.

Yüzüğünün taşının düştüğünü gören kimsenin çocuğu ölür yahut malından bir şeyi kaybeder. Yüzüğün kırılması, hanımının boşanmasına yorumlanır. Yüzük, bir ev veya bir hayvanı satın almaya yorumlanır. Demirden bir yüzük taktığını gören kimse, zorluk ve meşakkattan sonra hayra kavuşur. Yüzük altından ve kaşı da varsa bu rüya iyi ve hoştur. Yüzüğün kaşı olmazsa, kendisinde menfaati olmayan işlere yorumlanır. Yüzüğün kaşı çocuktur. Eğer taş mücevherden olursa yorum makam ve para ile saltanat ve devlete, çok mala, şöhrete, izzet ve şerefe yorumlanır. Kaşın yeşil yakuttan olduğunu gören kimsenin, mümin, alim, zeki ve anlayışlı bir çocuğu dünyaya gelir. Bir kadına rüyada yüzük verilse, o kadın evlenir. Evli ise doğurur. Kadının rüyada gördüğü altından yüzük, eğer kocayla yorumlanırsa, kocasından ferahlık ve sevinç görür. Eğer çocuğa yorumlanırsa, o çocuk aziz ve şerefli olur.

Bkz:
yüzükmühürmücevherYüzük

Rüyanızda gördüğünüz rüyada mühür yüzük ,mücevher yüzük görmek tabirini okudunuz. mühür yüzük ,mücevher yüzük ile ilgili diğer yorum ve tabirlere bakmak için Rüya Tabirleri sayfamıza yada Rüya Tabirleri Sözlüğümüzde M harfi ile başlayan Rüya Tabirleri bölümümüzden rüyanızla ilgili benzer rüyalara bakabilirsiniz. mühür yüzük ,mücevher yüzük rüyanız hayılara vesile olsun.

Yorumlar

Rüyada mühür yüzük ,mücevher yüzük görmekle ilgili yorumunuz yada sorunuz varsa bu bölümden gönderebilirsiniz. Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayımlanmaktadır.

Gönder

En son yorumlar

Mine
Rüyamda kaynanam benim iç giyimi...
Mahmut
saç ve tülbent gömmek
Nuriye
Mutvak dolabı gördüm evimde yok
Nuriye
Evimde mutvak gördüm evinde mutv...
Fatmagül
Rüyamda kurşun çokatılıyordu hat...

Takip Edin

"Rüyaları gerçekleştirmenin en kısa yolu uyanmaktır"

Ralph Waldo Emerson Yazar