Rüyada cellat , celladın öldürmek istemesi

Rüyada cellat, çok küfreden, sövüp, sayan kimsedir. Celladı görmek, üzüntü ve sıkıntılara, hastalığa, tazmin ve haddi icabettiren şeylere işaret eder. Rüyada cellat görmek hayra yorumlanmaz. Rüyasında bir celladın kendisini öldürmek istediğini ve ondan kurtulduğunu görmek,

bir işten dolayı yapılacak muhakemesinde beraat edeceğine; celladın bir başka adamı idama götürdüğünü görmek, tanıklık yapmak üzere mahkemeye götürüleceğine; celladın birden bire elbise değiştirip başka bir kıyafete büründüğünü görmek, hükümetteki bir işinin hayırlı bir sonuca varacağına delalet eder.

Rüyanızda gördüğünüz rüyada cellat , celladın öldürmek istemesi görmek tabirini okudunuz. cellat , celladın öldürmek istemesi ile ilgili diğer yorum ve tabirlere bakmak için Rüya Tabirleri sayfamıza yada Rüya Tabirleri Sözlüğümüzde C harfi ile başlayan Rüya Tabirleri bölümümüzden rüyanızla ilgili benzer rüyalara bakabilirsiniz. cellat , celladın öldürmek istemesi rüyanız hayılara vesile olsun.

Yorumlar

Rüyada cellat , celladın öldürmek istemesi görmekle ilgili yorumunuz yada sorunuz varsa bu bölümden gönderebilirsiniz. Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayımlanmaktadır.

Gönder

En son yorumlar

Mine
Rüyamda kaynanam benim iç giyimi...
Mahmut
saç ve tülbent gömmek
Nuriye
Mutvak dolabı gördüm evimde yok
Nuriye
Evimde mutvak gördüm evinde mutv...
Fatmagül
Rüyamda kurşun çokatılıyordu hat...

Takip Edin

"Dünya hayatı bir rüyadan ibarettir. Dünyada servet sahibi olmak
rüyada define bulmaya benzer. Dünya malı nesilden nesile aktarılır ama hep dünyada kalır."

Mevlâna Celaleddin Rûmî (k.s)