Rüyada çakır kuşu

Rüyada çakir kuşu görmek, erkek çocuga ve kadri yüce, heybetli, serefli ve zalim bir padisaha delalet eder. Çakir kusunun yavrusu, degerli bir çocuktur. Çakir kusunun, kendi ardina düstügünü gören kimseye yigit birisi kizar. Çakir kusu zalim, kuvvetli ve

şiddetli bir kimseye de delalet eder.'Çakir kusunu sakin bir halde görse, ganimet elde eder. Çakir kusu, izzete, saltanata, düsmana galip gelmeye, arzulara kavusmaya, evlat, hanim, köle, cariye ve güzel seylerle bezenmeye,sihhate ve üzüntülerden kurtulmaya delalet eder.

Rüyanızda gördüğünüz rüyada çakır kuşu görmek tabirini okudunuz. çakır kuşu ile ilgili diğer yorum ve tabirlere bakmak için Rüya Tabirleri sayfamıza yada Rüya Tabirleri Sözlüğümüzde Ç harfi ile başlayan Rüya Tabirleri bölümümüzden rüyanızla ilgili benzer rüyalara bakabilirsiniz. çakır kuşu rüyanız hayılara vesile olsun.

Yorumlar

Rüyada çakır kuşu görmekle ilgili yorumunuz yada sorunuz varsa bu bölümden gönderebilirsiniz. Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayımlanmaktadır.

Gönder

En son yorumlar

Mine
Rüyamda kaynanam benim iç giyimi...
Mahmut
saç ve tülbent gömmek
Nuriye
Mutvak dolabı gördüm evimde yok
Nuriye
Evimde mutvak gördüm evinde mutv...
Fatmagül
Rüyamda kurşun çokatılıyordu hat...

Takip Edin

"Eğer hayal edebildiğin bir şeyse, yapabilirsin. Onların peşinden gidecek
cesaretin varsa, bütün rüyaların gerçek olabilir"

Walt Disney Yazar, İşadamı