Rüyada falcı , falcı olmak ,falcıyla oturup yemek yemek

Rüyada bir falcı olup başkalarinin falına baktığınızı görmek, geleceginizin aydinlik olduguna; baska birinin sizin faliniza baktigini görmek, arkanizdan sizin çekistirildiginize; falci ile bir yerde oturup yemek yediginizi veya çay ve benzeri bir

meşrubat içtiginizi görmek, kismetinizin açik olduguna ve beklediğiniz bir maddi yardimi veya hakkinizi elde edeceginize isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada falci görmek, amelini iptal etmeye isaret eder. Bir kimse rüyada falcınin yanina varıp ondan bir seyler sordugunu görse, o kimseye anz olacak şiddetli üzüntü ve kedere isaret eder.

Bkz:
yemekyemek yemekYemek

Rüyanızda gördüğünüz rüyada falcı , falcı olmak ,falcıyla oturup yemek yemek görmek tabirini okudunuz. falcı , falcı olmak ,falcıyla oturup yemek yemek ile ilgili diğer yorum ve tabirlere bakmak için Rüya Tabirleri sayfamıza yada Rüya Tabirleri Sözlüğümüzde F harfi ile başlayan Rüya Tabirleri bölümümüzden rüyanızla ilgili benzer rüyalara bakabilirsiniz. falcı , falcı olmak ,falcıyla oturup yemek yemek rüyanız hayılara vesile olsun.

Yorumlar

Rüyada falcı , falcı olmak ,falcıyla oturup yemek yemek görmekle ilgili yorumunuz yada sorunuz varsa bu bölümden gönderebilirsiniz. Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayımlanmaktadır.

Gönder

En son yorumlar

Mine
Rüyamda kaynanam benim iç giyimi...
Mahmut
saç ve tülbent gömmek
Nuriye
Mutvak dolabı gördüm evimde yok
Nuriye
Evimde mutvak gördüm evinde mutv...
Fatmagül
Rüyamda kurşun çokatılıyordu hat...

Takip Edin

"Eğer hayal edebildiğin bir şeyse, yapabilirsin. Onların peşinden gidecek
cesaretin varsa, bütün rüyaların gerçek olabilir"

Walt Disney Yazar, İşadamı