Rüyada el yazısı ,yazı yazmak , yazıyı yada mektubu okumak, silik bir yazı okumak

Rüyada elyazısı kadere yorumlanır. Rüyada yazı yazdığınızı görmek yapacağınız bir iş hakkında düşündüğünüze ve karar veremediğinize; size verilen bir yazıyı veya gelen br mektubu okuduğunuzu görmeK eğer yazı okunaklı ise, hayra, okunmayacak kadar kötü ise, yapacağınız bir işte şerre delâlet eder. Silik ve adeta görünmeyecek kadar belirsiz bir yazıyı

okuyamaya çalışmak birisi tarafından size önerilen bir işi yapmak istemediğinize; bir duvarda veya bir karatahtada bir yazıyı okumak bir işe başlamak için şansınıza güvendiğinize, gökyüzünde dumana yazılmış bir yazı görmek, hayal ettiğinizbir şeyin olmayacağına; üzerinde bir takım okuyamadığınız işaretler bulunan yazıya benzer bir levhanın hediye edildiğini görmek, çarpaşık ve şüpheli gördüğünüz bazı işlerinizin kolayca çözülebileceğine işarettir.

Bkz:
biryazıBirel yazısıel

Rüyanızda gördüğünüz rüyada el yazısı ,yazı yazmak , yazıyı yada mektubu okumak, silik bir yazı okumak görmek tabirini okudunuz. el yazısı ,yazı yazmak , yazıyı yada mektubu okumak, silik bir yazı okumak ile ilgili diğer yorum ve tabirlere bakmak için Rüya Tabirleri sayfamıza yada Rüya Tabirleri Sözlüğümüzde E harfi ile başlayan Rüya Tabirleri bölümümüzden rüyanızla ilgili benzer rüyalara bakabilirsiniz. el yazısı ,yazı yazmak , yazıyı yada mektubu okumak, silik bir yazı okumak rüyanız hayılara vesile olsun.

Yorumlar

Rüyada el yazısı ,yazı yazmak , yazıyı yada mektubu okumak, silik bir yazı okumak görmekle ilgili yorumunuz yada sorunuz varsa bu bölümden gönderebilirsiniz. Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayımlanmaktadır.

Gönder
arzu
güzel\r\n

En son yorumlar

Mine
Rüyamda kaynanam benim iç giyimi...
Mahmut
saç ve tülbent gömmek
Nuriye
Mutvak dolabı gördüm evimde yok
Nuriye
Evimde mutvak gördüm evinde mutv...
Fatmagül
Rüyamda kurşun çokatılıyordu hat...

Takip Edin

"Hiç gerçek olduğundan emin olduğun bir rüya gördün mü?
Ya bu rüyadan hiç uyanamasaydın o zaman gerçek dünya ile rüya arasındaki farkı nasıl ayırt ederdin?"

Morpheus Matrix Filminden