Rüyada el sanatçı eli , iki elin açık olması , elinden su ateş çıkması

Rüyada görülen el, iyliği, kuvveti ve güveni temsil eder. Sağ el rüya sahibinin kuvveti, geçimi, kazancı, malıdır. Rüyada elinin uzadığını ve kuvvetli olduğunu gören kimse, düşmanını yener. Rüyada sanatçı eli görmek sanatında usta, akili ve zeki olmaya yorumlanır. Rüyada kendi eine başka bir el bitiştiğini gören kimsenin malı artar. Bazen de rüyayı görenin bir gocuğu veya erkek kardeşi yahut bir oğlu doğar. Rüyada gözüyle gördüğü  eliyle de gördüğünü görse, o kimsenin kendisine helal olmayan kimse ile cinsi münasebette bulunmasına yorumlanır. Rüyada iki elinin de açık olduğunu gören kimse, cömert olur. .

Rüyada sağ elinin kendisiyle konuştuğunu ve ona Güzel yaptın dediğini gören kimsenin geçimi güzel olur. Sol elinin kendisiyle konuştuğunu gören şahsa, kardeşi veya hanımı yahut ortağı iyilik ederler. Ellerinin konuştuğu sözler kötü olursa, o kimsenin fiil ve amelinin çirkin olmasına yorumlanır. Elini koltuğu altına sokup, çıkardığını ve elin'rı de nurlu olduğunu gören şahıs, öğrenci ise, ilimde ilerler, esnaf veya sanatkar ise, şöhrete kavuşur. Elinden ateş çıktığını gören şahıs, öğrend ise, ilimde sultan olur ve düzgün konuşur. Tüccar ise, ticaretinde kuvvetli olur. Elinden su çıkan kimse, mala kavuşur. İki el rütbeye, makama, iki erkek çocuğa ve devlete yorumlanır

Bkz:
suateşSuAteşElielAçık

Rüyanızda gördüğünüz rüyada el sanatçı eli , iki elin açık olması , elinden su ateş çıkması görmek tabirini okudunuz. el sanatçı eli , iki elin açık olması , elinden su ateş çıkması ile ilgili diğer yorum ve tabirlere bakmak için Rüya Tabirleri sayfamıza yada Rüya Tabirleri Sözlüğümüzde E harfi ile başlayan Rüya Tabirleri bölümümüzden rüyanızla ilgili benzer rüyalara bakabilirsiniz. el sanatçı eli , iki elin açık olması , elinden su ateş çıkması rüyanız hayılara vesile olsun.

Yorumlar

Rüyada el sanatçı eli , iki elin açık olması , elinden su ateş çıkması görmekle ilgili yorumunuz yada sorunuz varsa bu bölümden gönderebilirsiniz. Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayımlanmaktadır.

Gönder

En son yorumlar

Mine
Rüyamda kaynanam benim iç giyimi...
Mahmut
saç ve tülbent gömmek
Nuriye
Mutvak dolabı gördüm evimde yok
Nuriye
Evimde mutvak gördüm evinde mutv...
Fatmagül
Rüyamda kurşun çokatılıyordu hat...

Takip Edin

"Rüyaları gerçekleştirmenin en kısa yolu uyanmaktır"

Ralph Waldo Emerson Yazar