Rüyada eğe ,ege törpü,evinin eşyasını eğelemek , törpülemek

Rüyada ege görmek kolayliga yorumlanir. Ibni Sirin'e göre; rüyada elinde bir ege oldugunu görmek, zor durumlarda kalacagina; ege ile demiri egeledigini görmek islerinin zorlasacagina isarettir. Kalin ege kötü bir söze, ince ege ise gü-zel bir söze delalet eder. Egesinin kirildigini görmek, islerinin zorlaşacağına işarettir. Cabir'ül-Magribi'ye göre; rüyasinda evinin esyasindan bir demiri veya bakırı egeledigini görmek, evinin islerinin düzelecegine, çan, çingirak,

 zil gibi bir esyayi onarmak için egeledigini gör-mek, düsmanliga delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen ege dildir.Ege ihtiyaçlari gidermeye ve ibadet etmeye isarettir. Ege, yardimciya da isarettir. Ege, dünür ve nikaha da isarettir. Rüyada bir seyi egeledigini gören kimse, nikahlanir.

Rüyanızda gördüğünüz rüyada eğe ,ege törpü,evinin eşyasını eğelemek , törpülemek görmek tabirini okudunuz. eğe ,ege törpü,evinin eşyasını eğelemek , törpülemek ile ilgili diğer yorum ve tabirlere bakmak için Rüya Tabirleri sayfamıza yada Rüya Tabirleri Sözlüğümüzde E harfi ile başlayan Rüya Tabirleri bölümümüzden rüyanızla ilgili benzer rüyalara bakabilirsiniz. eğe ,ege törpü,evinin eşyasını eğelemek , törpülemek rüyanız hayılara vesile olsun.

Yorumlar

Rüyada eğe ,ege törpü,evinin eşyasını eğelemek , törpülemek görmekle ilgili yorumunuz yada sorunuz varsa bu bölümden gönderebilirsiniz. Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayımlanmaktadır.

Gönder

En son yorumlar

Mine
Rüyamda kaynanam benim iç giyimi...
Mahmut
saç ve tülbent gömmek
Nuriye
Mutvak dolabı gördüm evimde yok
Nuriye
Evimde mutvak gördüm evinde mutv...
Fatmagül
Rüyamda kurşun çokatılıyordu hat...

Takip Edin

"Rüyaları gerçekleştirmenin en kısa yolu uyanmaktır"

Ralph Waldo Emerson Yazar