Rüyada edebiyatla uğraşmak, şiir yazmak,roman hikaye gibi şeyler yazmak

Rüyada edebiyat ile uğraştığınızı görmek hassasiyete yorumlanir. Rüyada şiir yazdiginizi görmek ince ruhlu biri oldugunuza, bir baskasinin yazdigi siiri size okudugunu görmek, o kişiye karsi olan bağlılığınıza, aksi cinsten birinin siir okuduğunu görmek, evlilik veya dostlukla tabir edilir. Rüyada roman yazdiginizi veya bir roman okudugunu görmek, biriyle tanisip evleneceginize veya onunla yakin bir akrabalik kuracaginiza delalet eder. Rüyanizda edebiyatçilarla dostluk kurarak edebiyat ile ugraştığınizi, roman, hikaye veya şiir gibi edebi yazilar yazdiğinizi görmek, his aleminizde yeni bir

gelismenin basladigina, yakinda bir ask macerasi geçireceginize delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada edebiyat ile ugrastigini roman, hikaye veya siir gibi edebi yazilar yazdigini görmek, his aleminizde yeni bir gelismenin basladigina isarettir.

Rüyanızda gördüğünüz rüyada edebiyatla uğraşmak, şiir yazmak,roman hikaye gibi şeyler yazmak görmek tabirini okudunuz. edebiyatla uğraşmak, şiir yazmak,roman hikaye gibi şeyler yazmak ile ilgili diğer yorum ve tabirlere bakmak için Rüya Tabirleri sayfamıza yada Rüya Tabirleri Sözlüğümüzde E harfi ile başlayan Rüya Tabirleri bölümümüzden rüyanızla ilgili benzer rüyalara bakabilirsiniz. edebiyatla uğraşmak, şiir yazmak,roman hikaye gibi şeyler yazmak rüyanız hayılara vesile olsun.

Yorumlar

Rüyada edebiyatla uğraşmak, şiir yazmak,roman hikaye gibi şeyler yazmak görmekle ilgili yorumunuz yada sorunuz varsa bu bölümden gönderebilirsiniz. Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayımlanmaktadır.

Gönder

En son yorumlar

Mine
Rüyamda kaynanam benim iç giyimi...
Mahmut
saç ve tülbent gömmek
Nuriye
Mutvak dolabı gördüm evimde yok
Nuriye
Evimde mutvak gördüm evinde mutv...
Fatmagül
Rüyamda kurşun çokatılıyordu hat...

Takip Edin

"Şampiyonluğu rüyanda bile görüyorsan uyan ve hemen özür dile"

Muhammed Ali Boksör