Rüyada eczane, eczaneye girip ilaç almak

Rüyada eczahane saglikla yorumlanir. Bir eczahaneye girerek ilaç aldigini gören, bir suçla suçlanarak mah-kemelik olur. Eczahane görmek gençler için iyiye, yaslilar için kötüye yorumlanir. Salimi'ye göre: Rüyada eczahane görmek saglikla yorumla-nir. Rüyada bir eczahaneye girip ilaç aldiginizi görmek, hastanizin iyilesecegine; aradiginiz ilaci bulamadiginizi görmek, hastaligin devamina, bir eczahaneye girince eczacinin orada olmadigini görmek,hastanizin agirlasacagina,

eczahanenin kapalı olduğunu görmek, hastanizin ölecegine, ilaci yapmak için eczacinin de sizinle birlikte evinize geldigini görmek, hastanizin iyileşecegine delildir. Bir başka rivayete görede: Eczane, hastalığa isarettir. Bazi tabirciler, eczahane görmek, ilaç alma durumu olmuş ise, saglik, sıhhat ve aftyete işarettir, demişlerdir.

Rüyanızda gördüğünüz rüyada eczane, eczaneye girip ilaç almak görmek tabirini okudunuz. eczane, eczaneye girip ilaç almak ile ilgili diğer yorum ve tabirlere bakmak için Rüya Tabirleri sayfamıza yada Rüya Tabirleri Sözlüğümüzde E harfi ile başlayan Rüya Tabirleri bölümümüzden rüyanızla ilgili benzer rüyalara bakabilirsiniz. eczane, eczaneye girip ilaç almak rüyanız hayılara vesile olsun.

Yorumlar

Rüyada eczane, eczaneye girip ilaç almak görmekle ilgili yorumunuz yada sorunuz varsa bu bölümden gönderebilirsiniz. Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayımlanmaktadır.

Gönder
BASAK
rüyamda dışarıdan küçük bir ev gibi görünen içine girdiğimde merdiven kocaman odalarla dolu altkatı olan birsürü odaları olan bir ev tuttuğumu gördüm\r\nondan önce ki gece de bir uçağın otabana düştüğünü gördüm\r\n
ayse
ruyamda bir arkadasimdan bir suru esarp hedye aldigimi gordum

En son yorumlar

Mine
Rüyamda kaynanam benim iç giyimi...
Mahmut
saç ve tülbent gömmek
Nuriye
Mutvak dolabı gördüm evimde yok
Nuriye
Evimde mutvak gördüm evinde mutv...
Fatmagül
Rüyamda kurşun çokatılıyordu hat...

Takip Edin

"Hiç gerçek olduğundan emin olduğun bir rüya gördün mü?
Ya bu rüyadan hiç uyanamasaydın o zaman gerçek dünya ile rüya arasındaki farkı nasıl ayırt ederdin?"

Morpheus Matrix Filminden