Rüyada ecnebi

Rüyada baska milletten, yabanci bir dille konusan kimseler görmek, bir kaç sekilde yorumlanir: Yolculuk, vazife, para, hediye ve esya. Bir yabanciya yol gösterdigini ve onunla isaretle anlastigini gören, uzun bir yolculuga çikar. Bir yabanci ile birlikte bir dükkandan alis veris ettigini gören, bir yakinindan hediye alir. Bir yabancinin gümrük

işleriyle ilgilendiğini gören, bir memuriyete atanır veya bir ise girer. Bir baska rivayete görede: Rüyada başka bir milletten olan bir kimseyi görmek yolculuga işarettir. Bazen de bu rüya onun eline kolayca bir para geçmesine işarettir.

Bkz:
ecnebi

Rüyanızda gördüğünüz rüyada ecnebi görmek tabirini okudunuz. ecnebi ile ilgili diğer yorum ve tabirlere bakmak için Rüya Tabirleri sayfamıza yada Rüya Tabirleri Sözlüğümüzde E harfi ile başlayan Rüya Tabirleri bölümümüzden rüyanızla ilgili benzer rüyalara bakabilirsiniz. ecnebi rüyanız hayılara vesile olsun.

Yorumlar

Rüyada ecnebi görmekle ilgili yorumunuz yada sorunuz varsa bu bölümden gönderebilirsiniz. Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayımlanmaktadır.

Gönder

En son yorumlar

Mine
Rüyamda kaynanam benim iç giyimi...
Mahmut
saç ve tülbent gömmek
Nuriye
Mutvak dolabı gördüm evimde yok
Nuriye
Evimde mutvak gördüm evinde mutv...
Fatmagül
Rüyamda kurşun çokatılıyordu hat...

Takip Edin

"Rüyaları gerçekleştirmenin en kısa yolu uyanmaktır"

Ralph Waldo Emerson Yazar