Rüyada Çocuk göbeği, kesilmiş göbek parçası, göbek parçasını emanet vermek

Rüyada görülen kesilmis göbek parçasi, nikaha isarettir. Rüyada kesilmis göbek parçasini bir kadina emanet olarak biraktigini gören kimse, o kadini almak ister. Bir sahis rüyada baska bir sahsin, kendisine kesilmis bir göbek parçasi biraktigini görse göbegi birakan sahis tarafindan rüya sahibine gelecek musi bet ve belaya isarettir.

Bkz:
çocukÇocuk

Rüyanızda gördüğünüz rüyada Çocuk göbeği, kesilmiş göbek parçası, göbek parçasını emanet vermek görmek tabirini okudunuz. Çocuk göbeği, kesilmiş göbek parçası, göbek parçasını emanet vermek ile ilgili diğer yorum ve tabirlere bakmak için Rüya Tabirleri sayfamıza yada Rüya Tabirleri Sözlüğümüzde Ç harfi ile başlayan Rüya Tabirleri bölümümüzden rüyanızla ilgili benzer rüyalara bakabilirsiniz. Çocuk göbeği, kesilmiş göbek parçası, göbek parçasını emanet vermek rüyanız hayılara vesile olsun.

Yorumlar

Rüyada Çocuk göbeği, kesilmiş göbek parçası, göbek parçasını emanet vermek görmekle ilgili yorumunuz yada sorunuz varsa bu bölümden gönderebilirsiniz. Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayımlanmaktadır.

Gönder

En son yorumlar

Mine
Rüyamda kaynanam benim iç giyimi...
Mahmut
saç ve tülbent gömmek
Nuriye
Mutvak dolabı gördüm evimde yok
Nuriye
Evimde mutvak gördüm evinde mutv...
Fatmagül
Rüyamda kurşun çokatılıyordu hat...

Takip Edin

"Dünya hayatı bir rüyadan ibarettir. Dünyada servet sahibi olmak
rüyada define bulmaya benzer. Dünya malı nesilden nesile aktarılır ama hep dünyada kalır."

Mevlâna Celaleddin Rûmî (k.s)