Rüyada casusluk yapmak, casus gibi takip etmek

Rüyada casusluk etmek, anlaşılmaz biri olmaya yahut kötü işleri hayırlı işlere tercih etmeye delalet eder. Casus ile konuşmak, münasebetsiz bir haber almaya, casusla yemek yemek, sonu iyi gelmeyen heyecana, casusu kendi evinde görmek, sevilmeyen bir kimseden yardım istemek zorunda kalmaya,

 casusla karşılaşmak, insanlardan kaçarak ıssız bir yerde yaşamaya, casus gibi bir iş takip etmek, planlarınızı uygulamaya koymaya ve başarılı olmaya, casusa sır vermek ise dostlarınızın size ihanet etmesine delalet eder.

Rüyanızda gördüğünüz rüyada casusluk yapmak, casus gibi takip etmek görmek tabirini okudunuz. casusluk yapmak, casus gibi takip etmek ile ilgili diğer yorum ve tabirlere bakmak için Rüya Tabirleri sayfamıza yada Rüya Tabirleri Sözlüğümüzde C harfi ile başlayan Rüya Tabirleri bölümümüzden rüyanızla ilgili benzer rüyalara bakabilirsiniz. casusluk yapmak, casus gibi takip etmek rüyanız hayılara vesile olsun.

Yorumlar

Rüyada casusluk yapmak, casus gibi takip etmek görmekle ilgili yorumunuz yada sorunuz varsa bu bölümden gönderebilirsiniz. Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayımlanmaktadır.

Gönder
Ziyaretçi
Rüyada kendimi casus olarak gördüm

En son yorumlar

Mine
Rüyamda kaynanam benim iç giyimi...
Mahmut
saç ve tülbent gömmek
Nuriye
Mutvak dolabı gördüm evimde yok
Nuriye
Evimde mutvak gördüm evinde mutv...
Fatmagül
Rüyamda kurşun çokatılıyordu hat...

Takip Edin

"Rüyaları gerçekleştirmenin en kısa yolu uyanmaktır"

Ralph Waldo Emerson Yazar