Rüyada çakal , çakalla dövüşmek , çakalın kaçması

Rüyada çakal görmek Ibn-i Sirin'e göre vücut ile tabir olunur. Bir çakal ile dövüstügünü görenin akrabasi ile arasinda bir mahkeme konusu çikar. Bir çakali kovaladigini ve tut-mak istedigini fakat tutamadigini görmek, romatizma hastaligina isarettir. Bir çakalin kendisiyle oynadigini görenin, karisi kendisine asiktir. Çakalin kendisinden uzaklastigini gören, kefalet yüzünden zarara ugrar. Kirmani'ye göre: Rüyada çakal görmek, akrabasindan bir düsman

 veya bir bilginle tabir olunur. Bir çakal buldugunu veya tuttugunu veya birinin kendisine verdigini gören, akrabasindan akilli bir düsmanla konusur. Çakalin kendinden kaçtigini göre-nin, borçlusu kaçar. Bir aslanin çakali parçalayip yedigini gören, hasta ise iyi olur; kederli ve sikintili ise feraha çikar; borçlu ise borcunu öder. Çakalin derisi, kemigi ve eti mala isarettir. Ebu Sait El" Vaiz'e göre: rüyada çakal görmek, halkin hakki-ni yemek, bir rivayete göre de merhameti az, zalim bir erkek ile tabir olunur. Evine çakal girdigini görmek, oraya bu huyda bir adamin gelecegine, çakali kucaklayip öptügünü görmek düsmanina üstün gelecegine delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada çakal görmek, rüya sahibinin zalim bir kimsenin hilesine kanarak sikintiya düsecegine isarettir.

Bkz:
dövüşmek

Rüyanızda gördüğünüz rüyada çakal , çakalla dövüşmek , çakalın kaçması görmek tabirini okudunuz. çakal , çakalla dövüşmek , çakalın kaçması ile ilgili diğer yorum ve tabirlere bakmak için Rüya Tabirleri sayfamıza yada Rüya Tabirleri Sözlüğümüzde Ç harfi ile başlayan Rüya Tabirleri bölümümüzden rüyanızla ilgili benzer rüyalara bakabilirsiniz. çakal , çakalla dövüşmek , çakalın kaçması rüyanız hayılara vesile olsun.

Yorumlar

Rüyada çakal , çakalla dövüşmek , çakalın kaçması görmekle ilgili yorumunuz yada sorunuz varsa bu bölümden gönderebilirsiniz. Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayımlanmaktadır.

Gönder

En son yorumlar

Mine
Rüyamda kaynanam benim iç giyimi...
Mahmut
saç ve tülbent gömmek
Nuriye
Mutvak dolabı gördüm evimde yok
Nuriye
Evimde mutvak gördüm evinde mutv...
Fatmagül
Rüyamda kurşun çokatılıyordu hat...

Takip Edin

"Şampiyonluğu rüyanda bile görüyorsan uyan ve hemen özür dile"

Muhammed Ali Boksör