Rüyada cadı,cadının süpürgesi,cadı ile konuşmak

Rüyada cadı görmek, hayalle yorumlanır. Rüyanızda bir cadı ile arkadaslik ettiginizi görmeniz, hayal kurarak bazi olmayacak seyleri yapmayi düsündügünüze isarettir. Bir cadinin sizi süpürgesi üzerine alip, havalarda gezdirdigini görmeniz, ha-vadan bir para kazanacaginizi delalet eder. Bir rivayete göre; rüyada cadi görmek kiskançlik ve fitne ile tabir olunur.

 Rüyasinda bir cadı ile konustugunu görmek, esiyle kavga edecegine; cadınin kendisine bir tilsim verdigini görmek, bir kiz çocugu olacagina; cadinin birdenbire ortadan kayboldugunu görmek, sıkıntı ve dertlerinden kurtulacagina delalet eder.

Rüyanızda gördüğünüz rüyada cadı,cadının süpürgesi,cadı ile konuşmak görmek tabirini okudunuz. cadı,cadının süpürgesi,cadı ile konuşmak ile ilgili diğer yorum ve tabirlere bakmak için Rüya Tabirleri sayfamıza yada Rüya Tabirleri Sözlüğümüzde C harfi ile başlayan Rüya Tabirleri bölümümüzden rüyanızla ilgili benzer rüyalara bakabilirsiniz. cadı,cadının süpürgesi,cadı ile konuşmak rüyanız hayılara vesile olsun.

Yorumlar

Rüyada cadı,cadının süpürgesi,cadı ile konuşmak görmekle ilgili yorumunuz yada sorunuz varsa bu bölümden gönderebilirsiniz. Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayımlanmaktadır.

Gönder

En son yorumlar

Mine
Rüyamda kaynanam benim iç giyimi...
Mahmut
saç ve tülbent gömmek
Nuriye
Mutvak dolabı gördüm evimde yok
Nuriye
Evimde mutvak gördüm evinde mutv...
Fatmagül
Rüyamda kurşun çokatılıyordu hat...

Takip Edin

"Şampiyonluğu rüyanda bile görüyorsan uyan ve hemen özür dile"

Muhammed Ali Boksör