Rüyada cadde , çikmaz sokaga girmek , caddede arkadaşını görmek,caddede kaybolmak,

Rüyada cadde görmek, dogrulukla tabir olunur. Bir cadde üzerinde yürüdügünüzü görmek, dogru yolda oldugunuza, ve herkesin sizi iyi bir kisi olarak tanidigina isarettir. Cadde üzerinde giderken bir çikmaz sokaga saptiginizi görmek, bazi dolambaçli isler yapmayi düsündügünüze, çikmaz sokaktan çikmayip geri döndügünüzü görmek, düsüncenizi uygulayamayacaginiza delalet eder. Bir caddede yürürken bir arkadasiniza rastlayip, onunla kol kola birlikte yürüdügünüzü görmek, bir is için veya ticaret maksadi ile birileriyle ortak olacaginiza delildir. Caddede tanimadiginiz birisi ile herhangi bir is hususunda tartistiginizi görmek kisa bir hastalik geçirerek bir müddet için isinize devam edemeyeceginize yorumlanir.îbn-i Sirin'e göre; Rüyada cadde görmek dürüstlükle yorumlanir. Rüyada genis bir caddede yürüdügünü görmek is arkadaslari arasinda iyi ve mert kisi olarak tanindigina; caddede kayboldugunu görmek bir isten dolayi basina bir dert açilacagina;

caddede yürürken birden bire caddenin daraldigini ve adeta küçük bir sokaga dönüstügünü görmek ömrünün kisaligina; yürüdügü caddenin birdenbire gereginden fazla aydinlandigini görmek ibadetinin ve zekatinin Allah (C.C.) Teala kalinda makbul olduguna isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada cadde görmek, dogrulukla tabir olunur. Bir cadde üzerinde yürüdügünü görmek, dogru yolda oldugunu gösterir.

Bkz:
kaybolmak

Rüyanızda gördüğünüz rüyada cadde , çikmaz sokaga girmek , caddede arkadaşını görmek,caddede kaybolmak, görmek tabirini okudunuz. cadde , çikmaz sokaga girmek , caddede arkadaşını görmek,caddede kaybolmak, ile ilgili diğer yorum ve tabirlere bakmak için Rüya Tabirleri sayfamıza yada Rüya Tabirleri Sözlüğümüzde C harfi ile başlayan Rüya Tabirleri bölümümüzden rüyanızla ilgili benzer rüyalara bakabilirsiniz. cadde , çikmaz sokaga girmek , caddede arkadaşını görmek,caddede kaybolmak, rüyanız hayılara vesile olsun.

Yorumlar

Rüyada cadde , çikmaz sokaga girmek , caddede arkadaşını görmek,caddede kaybolmak, görmekle ilgili yorumunuz yada sorunuz varsa bu bölümden gönderebilirsiniz. Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayımlanmaktadır.

Gönder

En son yorumlar

Mine
Rüyamda kaynanam benim iç giyimi...
Mahmut
saç ve tülbent gömmek
Nuriye
Mutvak dolabı gördüm evimde yok
Nuriye
Evimde mutvak gördüm evinde mutv...
Fatmagül
Rüyamda kurşun çokatılıyordu hat...

Takip Edin

"Rüyaları gerçekleştirmenin en kısa yolu uyanmaktır"

Ralph Waldo Emerson Yazar