Rüyada Ayva görmek, ayva yemek, ayva ağacı görmek, sapsarı ayva, ayva kompostosu, ayva reçeli

Hasta için sıhhate, Sağlıklı kimse için hidayete, tüccar için kazanca, Ham ayva hastalık ve hoş olmayan işlere, Olgun ayva güzel, ünlü bir kadına, Kadının ayva yemesi güzel bir çocuğu olmasına, Ayva kompostosu ve reçeli kolay elde edilen rızka delalet edder.

Rüyada ayva görmek, kişinin içinde bulunduğu duruma göre, hastalık, hastalıktan kurtuluş, yolculuk, doğum, işte başarı ve kazancı işaret eder.

Rüyada ayva görmek, içinde bulunulan durma göre hastalık, hastalıktan kurtuluş, yolculuk, doğum, işte başarı ve kazancı işaret eder.Ayva ağacı, faydasız bir arkadaşlığa;ayva sıkmak, kazançlı bir iş gezisi sonucunda para kazanmaya işarettir.

Rüyada görülen ayva, henüz gelişmemiş iş, ileride gelecek kısmettir. Sapsarı ayva ise hastalık olarak yorumlanır.

Rüyada ayva görmek zahmetli uzun bir yolculuga ve bir rivayet göre de hayir ve menfaate, bazilarina göre de çocugu olacagina yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyasinda ayva yedigini gören kimsenin çok sevdigi birinin ölümünü duyacagina, ayva satin aldigini gören bir kimsenin ise, çok güzel bir kizi olacagina isaret eder. Rüyada ayva agacindan ayva toplamak çok seyahate çikmaya, karli ticaret yapmaya veya hamile kadinin çok güzel yüzlü çocuk dogurmasina isaret eder. Rüyada görülen ayva, hastaliktir. Hasta olan bir kimse rüyada ayva yedigini görse sifa bulur. Rüyada bir ayva siktigini gören kimse ticaret maksadiyla bir yere yolculuga çikar ve orada çokça kar eder. Bazi tabirciler, rüyada ayva görmek iyi bulmuyor. Rüyada görülen ayva, hastaliktir. Hasta olan bir kimse rüyada ayva yedigini görse sifa bulur. Vali ise valiliginden dolayi maksadina nail olur. Sihhat ve afiyette ise hidayete kavusur. Tüccar ise kazanç saglar. Rüyada bir ayva siktigini gören kimse ticaret maksadiyla bir yere yolculuga çikar ve orada çokça kar eder. Bazi tabirciler, rüyada ayva görmek hos degildir, çünkü onun tabiati tutucudur, dediler. Yesil ayva sari olan ayvadan hayirlidir. Ayva iyi bir yere yolculuk yapmaya delalet eder. Bazen de ayva tabiatinin tutucu olmasindan dolayi cimrilige ve sirlari muhafaza etmeye delalet eder. Ayva, güzel ve sani yüce bir kadina delalet eder. Ayva görmeyi tabircilerin ekserisi iyi görmemis, sariligindan ve tutucu olmasindan dolayi hastaliktir, demislerdir.

Bkz:
yemek

Rüyanızda gördüğünüz rüyada Ayva görmek, ayva yemek, ayva ağacı görmek, sapsarı ayva, ayva kompostosu, ayva reçeli görmek tabirini okudunuz. Ayva görmek, ayva yemek, ayva ağacı görmek, sapsarı ayva, ayva kompostosu, ayva reçeli ile ilgili diğer yorum ve tabirlere bakmak için Rüya Tabirleri sayfamıza yada Rüya Tabirleri Sözlüğümüzde A harfi ile başlayan Rüya Tabirleri bölümümüzden rüyanızla ilgili benzer rüyalara bakabilirsiniz. Ayva görmek, ayva yemek, ayva ağacı görmek, sapsarı ayva, ayva kompostosu, ayva reçeli rüyanız hayılara vesile olsun.

Yorumlar

Rüyada Ayva görmek, ayva yemek, ayva ağacı görmek, sapsarı ayva, ayva kompostosu, ayva reçeli görmekle ilgili yorumunuz yada sorunuz varsa bu bölümden gönderebilirsiniz. Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayımlanmaktadır.

Gönder

En çok görülen rüyalar

emzik , çocuk emzirmek Rüyada emzik görmek, kendini beğ...
yeni doğmuş kız veya erkek bebek yeni doğmuş çocuk üzüntü ve kede...
dabbetül arz , yerden çıkan hayvan Rüyada Dabbet ul arz ın çıktığın...

En son yorumlar

Ziyaretçi
rüyamda birşey yutuyordum Bogaz...
Ziyaretçi
Rüyamda masmavi bir gökyüzü vard...
Ziyaretçi
bakıyorum da rüyamda kız cocugu ...
Ziyaretçi
Ben rüyamda çay tepsisi ve tabak...
Ziyaretci
Cardakta asmalarin. Uzumlerrin u...

Takip Edin

"Eğer hayal edebildiğin bir şeyse, yapabilirsin. Onların peşinden gidecek
cesaretin varsa, bütün rüyaların gerçek olabilir"

Walt Disney Yazar, İşadamı